IX. Európska špeciálna výstava slovenských čuvačov - Nitra, 3. 11. 2001

 

 

Posudzoval: Milan Veróny

  

Nastúpilo: 46 

 

Psi trieda mladých: 

V 1, CAJC, Europsky vítaz mladých - EGAR Dolly Janin ranč 

o: Dolly z Knížecího rodiště, m: Kora Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Alena a Jiří Havrdovi  

 

V 2 - Atlas z Larinho dvora 

o: Frigo Povodie Hrona, m: Lara od Peňažnej hory 

ch.: Ing. Horislav Haratík, maj.: Ing. Ján Radena 

 

V 3 - Arni z Larinho dvora 

o: Frigo Povodie Hrona, m: Lara od Peňažnej hory 

ch.: Ing. Horislav Haratík, maj.: Peter Králik 

 

V - Ferik Kazan Janin ranč 

o: Kazan Janin ranč, m: Hefa Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Dana a Peter Dudekovci 

 

V - Aran Bílé království 

o: Ben Černý  korálek, m: Zora ze Žižkova rodiště 

ch.: Miroslava Dobešová, maj.: Miroslava Dobešová

 

Trieda stredná:

V 1, CAC - Bundáš Sorbon Janin ranč 

o: Sorbon z Cibíka, m: Besy Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Jitka Pilnáčková 

 

Trieda otvorená:

V 1, CAC, BOB Európsky vít. psi - Amor nad Amfiteátrom 

o: Barón Lúčno, m: Alana Jahodová ulica 

ch.: Mária Malecová, maj.: Zuzana Bulková 

 

V 2, res. CAC - Car Černý korálek 

o: Art Zdislavy z Lemberka, m: Cilka z Králičí farmy 

ch.: MVDr. Anna Valterová, maj.: MVDr. Anna Valterová 

 

V 3 - Atos z Agorovho dvora 

o: Astor Ostrá hora, m: Nina Janin ranč 

ch.: Jozef Prievalský, maj.: Milan Zolvík 

 

V - Iro Hodkovičský les 

o: Atos z Bojčína, m: Hessy Hodkovičský les 

ch.: Jana Kunzlová, maj.: Jana Goliášová 

 

V - Endy Naša snieženka 

o: Astor od Peňažnej hory, m: Sokra Biely démon 

ch.: Peter Piatrik, maj.: Ing. František Smatana 

 

VD - Edison na Čachovskom vŕšku 

o: Emír Biely diabol, m: Ada na Čachovskom vŕšku 

ch.: Milan Babka, maj.: Štefan Uhrin 

 

VD - Bastien 

o: m:

ch.: maj.: Arvai Adam 

 

Trieda šampiónov:

V 1, CAC - ICh. Astor Ostrá hora 

o: Barón Lúčno, m: Fija od Peňažnej hory 

ch.: Alois Štefánek, maj.: Jozef  Prievalský

 

V 2 - Ch. Irro z Dlouhých drah 

o: Ajax Sedlíkovská samota, m: Felina z Dlouhých drah 

ch.: Ing. Bohuslav Bečvář, maj.: Jana Petrová 

 

V 3 - Ch. Kay Jaskier 

o: Aris Živý pramen, m: Ajra Jaskier 

ch.: Jolanta Gronowska, maj.: Mich Ratajczak    

 

V 4 - Ch. Hugo Janin ranč 

o: Harry z Krupinskej doliny, m: Cessna z Lehôtskej lúky 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Ing. Štefan Pekár 

 

V - ICh. Xit Biely démon 

o: Alan u Michala, m: Elza Dula 

ch.: manželia Mikulášovci, maj.: manželia Mikulášovci 

 

V - Ch. Astor z Agorovho dvora 

o: Astor Ostrá hora, m: Nina Janin ranč 

ch.: Jozef Prievalský, maj.: Silvia Baničiarová 

 

Suky trieda dorastu:

VN 1 - Carin Malokarpatský dvor 

o: Cheron Biely démon, m: Flora Janin ranč 

ch.: Mgr. Alica Chovanová, maj.: Mgr. Alica Chovanová 

 

VN 2 - Carmen Malokarpatský dvor 

o: Cheron Biely démon, m: Flora Janin ranč 

ch.: Mgr. Alica Chovanová, maj.: Oľga Čajkovičová

  

Trieda mladých: 

V 1, CAJC, Európsky víťaz mladých - Tera z Cibíka 

o: Astor Ostrá hora, m: Sindy z Cibíka 

ch.: Rudolf Gonda, maj.: Peter Kopča 

 

V 2 - Elka Dolly Janin ranč 

o: Dolly z Knížecího rodiště, m: Kora Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Jana Goliášová 

 

V - Díky Gade Janin ranč 

o: Frigo Povodie Hrona, m: Gade Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Jana Goliášová 

 

V - Besy Biely lev 

o: Andy Janin ranč, m: Giza od Peňažnej hory 

ch.: Zdeněk Hrubý, maj.: Štefan Uhrin 

 

V - Akki Bílé království 

o: Ben Černý korálek, m: Zora ze Žižkova rodiště 

ch.: Miroslava Dobešová, maj.: Miroslava Dobešová 

 

V - Culka Janin ranč 

o: Gazda od Peňažnej hory, m: Chita Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Viera Kozárová 

 

VD - Alba Larin dvor 

o: Frigo Povodie Hrona, m: Lara od Peňažnej hory 

ch.: Ing. Horislav Haratík, maj.: Miroslava Pilnáčková

  

Trieda stredná:

V 1, CAC - Inuit Bär vom Wolfshorn 

o: Eyko Bär vom Wolfshorn, m: Nessel z Cibíka 

ch.: Petra Krivy, maj.: Petra Krivy 

 

V 2, res. CAC - Baška z Agorovho dvora 

o: Astor Ostrá hora, m: Nina Janin ranč 

ch.: Jozef Prievalský, maj.: Spol. pre karpatskú zver 

 

V 3 - Terry z Cibíka 

o: Astor Ostrá hora, m: Sindy z Cibíka 

ch.: Rudolf Gonda, maj.: Ján Habánik 

 

V 4 - Ajda pod Roháčom 

o: Astor Ostrá hora, m: Asta Schifferov dvor 

ch.: Viera Čelková, maj.: Anna a Mária Šimončičová 

 

Trieda orvorená:

V 1, CAC - Lada Biely démon 

o: Xit Biely démon, m: Didi Biely démon 

ch.: manželia Mikulášovci, maj.: manželia Mikulášovci 

 

V 2, res. CAC - Nela Janin ranč 

o: Andy Janin ranč, m: Hesy z Pozdišovskej doliny 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Anton Čižmár 

 

V 3 - Nina Janin ranč 

o: Andy Janin ranč, m: Hesy z Pozdišovskej doliny 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Jozef Prievalský 

 

V 4 - Anuta Biely démon 

o: Cassanova u Michala, m: Gíka Biely démon 

ch.: manželia Mikulášovci, maj.: manželia Dudekovci

 

V - Brita Černý korálek 

o: Narcis z Farmy Zbiroh, m: Cilka z Králičí farmy 

ch.: MVDr. Anna Valterová, maj.: MVDr. Anna Valterová 

 

V - Belana z Agorovho dvora 

o: Astor Ostrá hora, m: Nina Janin ranč 

ch.: Jozef Prievalský, maj.: Peter Derdák 

 

V - Lara od Peňažnej hory 

o: Gazda od Peňažnej hory, m: Erita Mustang 

ch.: Jozef Baláž, maj.: Ing. Horislav Haratík

 

VD - Bella ZMM 

o: Amon z Nagyovho dvora, m: Onta Biely démon 

ch.: Ing. Jozef Slávik, maj.: Ivan Švec 

 

VD - Elza na Čachovskom vŕšku 

o: Emír Biely diabol, m: Ada na Čachovskom vŕšku 

ch.: Milan Babka, maj.: Patrik Čajkovič 

 

Trieda šampiónov:

V 1, CAC, Európsky víťaz suky - Ich. Orava Janin ranč 

o: Ibro Culka z Turca, m: Gade Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Walter van Kercwoorde 

 

V 2, res. CAC - Ch. Terka Janin ranč 

o: Gazda od Peňažnej hory, m: Hefa Janin ranč 

ch.: Jana Goliášová, maj.: Jana Goliášová 

 

V 3 - Ch. Zora ze Žižkova rodiště 

o: Rigo ze Žižkova rodiště, m: Brixa Tradice 

ch.: František Princ, maj.: Miroslava Dobešová 

 

Trieda veteránov:

V 1, najlepší veterán - Hesy z Košickej kotliny 

o: Camaro Belfr, m: Ina z Pozdišovskej doliny 

ch.: Rudolf Gigler, maj.: Július Skaloš 

 

V 2 - Nessel z Cibíka 

o: Argo z Budvarky, m: Hesy z Pozdišovskej doliny 

ch.: Rudolf Gonda, maj.: Petra Krivy 

 

Najkrajší pár psov:

1. miesto - Ich. Xit Biely démon, Lada Biely démon 

maj.: manželia Mikulášovci

 

2. miesto - Ich. Astor Ostrá hora, Nina Janin ranč 

maj.: Jozef Prievalský 

 

3. miesto - Bundáš Janin ranč, Alba z Larinho dvora 

maj.: M. a J. Pilnáčková 

 

Chovateľské skupiny: 

1. miesto - Janin ranč     

ch.: Jana Goliášová 

SpäťHlavná stránka